RU  ENG  LV 

 

AUDZĒKŅU SASNIEGUMI STARPTAUTISKOS KONKURSOS


2015
Paula Lieldidža Kolbina
VIII Korea International Ballet Competition
Sudraba medaļa
Ped. Zane Lieldidža-Kolbina
2015 Jekaterina Juhina  III Royal Dance Festival, Rieti Grand Prix, 1.vieta, Speciālā žūrijas balva  Ped.Indra Lapšina
2015 Helēna Atslēdziņa  III Royal Dance Festival, Rieti  2.vieta  Ped.Indra Lapšina
2015 Krista Štrausa  III Royal Dance Festival, Rieti  3.vieta  Ped.Indra Lapšina
2015 Sofja Beļkina  III Royal Dance Festival, Rieti  1.vieta  Ped.Indra Lapšina
2015 Laura Grieta Grīnberga International Dance Competition "CITTA DI SPOLETO", Spoleto    1.vieta  Ped. Zane Lieldidža Kolbina
2015 Nikola Bloma International Dance Competition "CITTA DI SPOLETO", Spoleto    2.vieta  Ped. Zane Lieldidža Kolbina 
2014 Jekaterina Juhina  II Starptautiskais Baltijas Baleta konkurss, Rīga  3.vieta  Ped. Indra Lapšina
2014 Helēna Atslēdziņa  II Starptautiskais Baltijas Baleta konkurss, Rīga  diplomande  Ped. Indra Lapšina
2014 Jekaterina Juhina  I Tallinn International Ballet competition, Tallina  2.vieta  Ped. Indra Lapšina
2014 Helēna Atslēdziņa  I Tallinn International Ballet competiotion, Tallina  diplomande  Ped. Indra Lapšina
2013 Helēna Atslēdziņa  I Starptautiskais Baltijas Baleta konkurss, Rīga  diplomande  Ped.Indra Lapšina

2012 

Kristaps Lintiņš 

22nd International Ballet Competition "CITTA DI RIETI 2012", Rieti 

 diplomands

 Ped. Marians Butkevičs

2012

Marta Ozoliņa 

22nd International Ballet Competition "CITTA DI RIETI 2012", Rieti

 diplomande


2012

Marta Ozoliņa

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Falun

 diplomande

 Ped. Indra Lapšina

2012

Lauma Berga

 9. Internationale Tanzfestival Berlin – Tanzolymp 2012, Berlīne

 diplomande

 Ped. Rita Harlapa

2012

Paula Lieldidža-Kolbina

 9. Internationale Tanzfestival Berlin – Tanzolymp 2012, Berlīne

 diplomande

 Ped. Rita Harlapa

2011

Jūlija Brauer

The 8th Seoul International Dance Competition 2011, Seula

diplomande, balva - Ballet Chairman' prize, stažēšanās Washington Dance DC

 Ped. Indra Lapšina

2011

Paulīna Druka

2011 Korea International Ballet Competition, Seula

bronzas medaļa

 Ped. Zane Lieldidža-Kolbina

2011 

Paulīna Druka 

International Dance Competition "CITTA DI SPOLETO", Spoleto 

diplomande 

Ped. Zane Lieldidža-Kolbina 

2011

Elīna Agajeva 

International Dance Competition "CITTA DI SPOLETO", Spoleto 

diplomande 

Ped. Regīna Kaupuža 

2011 

Kārlis Cīrulis 

International Dance Competition "CITTA DI SPOLETO", Spoleto 

diplomands 

Ped. Zane Lieldidža-Kolbina 

2010 

Annija Kopštāle

Le concours international de danse classique de Grasse, Grasse

3.vieta

Ped. Indra Lapšina 

2010

Annija Kopštāle

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Falun

2.vieta 

Ped. Indra Lapšina 

2010

Lauma Berga

International Dance Competition "CITTA DI SPOLETO", Spoleto

1.vieta

Ped. Agnese Andersone, Zane Lieldidža-Kolbina

2010

Paula Lieldidža-Kolbina

International Dance Competition "CITTA DI SPOLETO", Spoleto

2.vieta

Ped. Agnese Andersone, Zane Lieldidža-Kolbina

2009 

Alise Prudāne 

Le concours international de danse classique de Grasse, Grasse

Zelta medaļa; Grasses pilsētas balva; stažēšanās Minhenes baleta akadēmijā

Ped. Rita Harlapa  

2009 

Ieva Rācene 

Le concours international de danse classique
de Grasse
, Grasse

Sudraba medaļa; reģionālā balva 

Ped. Rita Harlapa  

2009 

Alise Prudāne 

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Mora 

1.vieta 

Ped. Rita Harlapa 

2009 

Ieva Rācene 

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Mora 

diplomande 

Ped. Rita Harlapa 

2009 

Jūlija Brauere 

VI Международный Юношеский Конкурс Классического Танца "Хрустальная туфелька - 2009", Harkova

1.vieta

Ped. Indra Lapšina

2009

Annija Kopštāle 

VI Международный Юношеский Конкурс Классического Танца "Хрустальная туфелька - 2009", Harkova

1.pakāpes diplomande 

Ped. Indra Lapšina 

2009

Evelīna Godunova

International Dance Competition „CITTA DI SPOLETO”, Spoleto

1.vieta

Ped. Marians Butkevičs

2009

Aleksandrs Osadčijs

International Dance Competition „CITTA DI SPOLETO”, Spoleto

1.vieta

Ped. Marians Butkevičs

2009

Alise Sčetiņina

International Dance Competition „CITTA DI SPOLETO”, Spoleto

2.vieta

Ped. Zane Lieldidža-Kolbina, R.Kaupuža

2009

Timofejs Andrijašenko

International Dance Competition „CITA DI  SPOLETO”, Spoleto

2.vieta

Ped. Zane Lieldidža-Kolbina, R.Kaupuža

2009

Alise Prudāne

International Dance Competition „CITTA DI SPOLETO”, Spoleto

3.vieta

Ped. Marians Butkevičs

2009

Donats Rudzītis

International Dance Competition „CITTA DI  SPOLETO”, Spoleto

3.vieta

Ped. Marians Butkevičs

2008

Aleksandra Kolidzeja

South African International Ballet Competition, Keiptauna

Diplomande

Ped. Regīna Kaupuža

2008

Jolanta Lubēja

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Mora

Bronzas medaļa

Ped. Ludmila Vikanova

2008

Alise Prudāne

International  Ballet  Contest „GOLD  BALLET SHOES 2008'' , Ščecina  

„Izcilas dejotājas” balva, „Žūrijas un skatītāju” balva

Ped. Rita Harlapa

2008

Alise Prudāne

5. Internationale Tanzfestival Berlin – Tanzolymp 2008, Berlīne

Sudraba medaļa

Ped. Rita Harlapa

2006

Aleksandra Kolidzeja

Международный конкурс артистов балета им. Леонида Якобсона, Sankt-Pēterburga

Sudraba medaļa

Ped. Regīna Kaupuža

2006

Marija Grozova

3. Internationale Tanzfestival Berlin – Tanzolymp 2006, Berlīne

Diplomande

Ped. Ludmila Vikanova

2006

Alise Prudāne

The International Ballet competition – Brno 2006, Brno

Zelta medaļa

Ped. Rita Harlapa

2005

Alise Prudāne

Le concours international de danse classique de Grasse, Grasse

Zelta medaļa

Ped. Inita Saleniece

2005

Sabīne Guravska

Eurovision Young Dancers competition, Varšava

Diplomande

Ped. Indra Lapšina

2005

Kristīne Vaņina

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Mora

Diplomande

Ped. Indra Lapšina

2005

Julianna Nazarevska

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Mora

Diplomande

Ped. Indra Lapšina

2004

Linda Siliņa

VIII Открытый конкурс артистов балета России «Арабеск», Perma

Diplomande,

balva „Labākais Dž.Balančina horeogrāfijas izpildījums”

Ped. Indra Lapšina

2004

Kristīne Čamane

Международный конкурс артистов балета им. Леонида Якобсона, Sankt-Pēterburga

Diplomande

Ped. Ludmila Vikanova

2003

Linda Siliņa

Eurovision Young Dancers competition, Amsterdama

Diplomande

Ped. Indra Lapšina

2003

Viktors Seiko

Le concours international de danse classique de Grasse, Grasse

Bronzas medaļa

Ped. Indra Lapšina

2003

Linda Siliņa

Le concours international de danse classique de Grasse, Grasse

Bronzas medaļa

Ped. Indra Lapšina

2003

Sabīne Guravska

Le concours international de danse classique de Grasse, Grasse

Sudraba medaļa

Ped. Indra Lapšina

2003

Sabīne Guravska

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Mora

Sudraba medaļa

Ped. Indra Lapšina

2003

Viktors Seiko

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Mora

Zelta medaļa

Ped. Indra Lapšina

2003

Linda Siliņa

The International Young Dancers competition „Stora Daldansen”, Mora

Zelta medaļa

Ped. Indra Lapšina

2002

Anna Makarova

The International Young Dancers competition, Ņujorka

Diplomande

Ped. Regīna Kaupuža

2002

Sabīne Guravska

Международный Юношеский Конкурс Классического танца «Юность Балета», Kijeva

Bronzas medaļa

Ped. Indra Lapšina

2002

Linda Siliņa

Международный Юношеский Конкурс Классического танца «Юность Балета», Kijeva

Bronzas medaļa

Ped. Indra Lapšina

2001

Anna Novikova

Eurovision Young Dancers competition, Londona

Diplomande

Ped. Zane Lieldidža-Kolbina

2000

Sabīne Guravska

The International Young Dancers competition  „Fouette”, Tallina

Diplomande

Ped. Indra Lapšina

2000

Linda Siliņa

The International Young Dancers competition  „Fouette”, Tallina

Diplomande

Ped. Indra Lapšina

1999

Elza Leimane

Eurovision Young Dancers competition, Liona

Diplomande

Ped. Sarmīte Jakse-Graudiņa

1999

Elza Leimane

Vienna International Ballet Competition, Vīne

Zelta medaļa

Ped. Sarmīte Jakse-Graudiņa

1998

Elza Leimane

International Ballet Competition, Jalta

Bronzas medaļa

Ped. Sarmīte Jakse-Graudiņa

1998

Elza Leimane

The Nureyev International Ballet competition, Budapešta

Diplomande, balvas: „Best Young Dancer Prize” and „Djagilev Special Prize”

Ped. Sarmīte Jakse-Graudiņa

1997

Viktorija Jansone

Eurovision Young Dancers competition, Gdiņa

Diplomande

Ped. Indra Lapšina

1992

Jūlija Gurviča

Первый независимый международный конкурс молодых артистов балета им. С.П.Дягилева, Maskava

Diplomande

Ped. Ņina Beļikova

1976

Inese Dumpe

International Ballet Competition Varna, Varna

Sudraba medaļa

Ped. Irēna Strode